تحول هوشمند

تحول هوشمند

خدمات سفارش پروژه هوش مصنوعی شرکت رستاک سامانه ویرا

با پیشرفت هوش مصنوعی و سیستم های هوشمند، عصر حاضر را می توان عصر هوش مصنوعی نامید. امروزه فناوری های هوش مصنوعی در تمامی جنبه های زندگی بشر رسوخ کرده و آنها را دستخوش تغییر و تحول نموده اند.

هوش‌مصنوعی به عنوان تکنولوژی که توانایی تقلید از وظایف شناختی انسان‌ها را دارد، در نظر گرفته می‌شود؛ این فناوری در زمینه های مختلفی از جمله زمینه های مالی و اقتصادی، مدیریتی، سلامتی، نقل و انتقالات و غیره استفاده می‌شود. 

در حال حاضر تأکید بر روی هوش مصنوعی از زمینه تحقیقات به زمینه کاربرد منتقل شده است این جابجایی بدان معناست که تکنیک های هوش مصنوعی جهت حل مسائل و کاربرد های جهان واقعی مورد استفاده قرار میگیرد؛ توسعه تکنولوژی در جامعه و به طور خاص با توجه به وجود کامپیوترها و محاسبات الکترونیکی و دیجیتالی شدن اقتصاد جهان،تحول فلسفه مدیریت حائز کمال اهمیت می باشد. 

مدیریت، دانش چگونگی اداره و هدایت کردن سازمان جهت رسیدن به نتایج مطلوب می باشد و امروزه مدیران، هوش مصنوعی را به عنوان ابزار قدرتمند و کاربردی در جهت تحقق مسئولیت هایشان لازم دارند و توانایی هوش مصنوعی در دوباره طراحی کردن سیستم مدیریت مطابق فرصت های جدید و چالش های کلیدی خواهد بود و می‌تواند یک عامل بسیار مهم موفقیت در سازمان‌های مدرن امروزی در نظر گرفته شود

هوش مصنوعی یا AI چیست؟

 • هوش مصنوعی در حوزه مدیریت پروژه
 • هوش مصنوعی در حوزه آموزش
 • هوش مصنوعی در حوزه سلامت
 • هوش مصنوعی در حوزه قوانین
 • هوش مصنوعی در حوزه کسب و کار
 • هوش مصنوعی در حوزه اقتصاد
 • هوش مصنوعی در صنعت
 • هوش مصنوعی در حوزه تفسیر داده‌ها
 • و سایر حوزه‌ها

به عنوان یک شرکت مشاوره هوش مصنوعی، به کسب و کار شما کمک می‌کنیم تا تجربیات عالی برای مشتریان ایجاد نموده و با سفارش پروژه هوش مصنوعی (AI) و پیاده‌سازی آن در محصولات و فرآیندهای کاری، هوشمندتر شوید .شرکت رستاک سامانه ویرا، یکی از شرکت‌های فعال در توسعه هوش مصنوعی بوده و خدمات گسترده‌ای از ارایه راهکارهای هوش تجاری (BI) گرفته، اپلیکیشن‌های بینایی کامپیوتر، دستیار صوتی و چت بات‌ها و…را ارایه می‌نماید.

ایده‌های هوش مصنوعی شما را با تجربه و دانش خود، در قالب پروژه‌های بینایی کامپیوتر، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و زبان پردازش طبیعی به واقعیت تبدیل می‌کنیم. تیم ما آماده همکاری با کسب و کارهای کوچک و بزرگ جهت دریافت سفارش پروژه هوش مصنوعی، توسعه هوش مصنوعی، ارائه خدمات مشاوره هوش مصنوعی می‌باشد.

خدمات سفارش پروژه هوش مصنوعی

یادگیری ماشین

توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما از یادگیری ماشین برای ایجاد راهکارهای هوش مصنوعی که قابلیت جمع‌آوری داده‌های بدون ساختار و تبدیل آن به روندهای کاربردی را دارند برای رشد کسب و کار استفاده می‌کنند.

هوش تجاری

مهندسان هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا، استراتژی‌هایی تدوین و پیاده‌سازی می‌کنند که امکان بهینه‌سازی آنالیز مشتریان، پیش‌بینی و تحلیل عملکرد را فراهم نمایند.

پردازش زبان طبیعی

توسعه دهندگان ما با استفاده از NLP و NLU می‌توانند به سازمان‌ها کمک کنند تا بازخورد و احساسات مشتریان را ارزیابی نمایند که در نهایت، موجب افزایش تعامل مشتریان و درآمد کسب و کار می‌شود.

بینایی کامپیوتر

متخصصان توسعه نرم‌افزارهای هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا، راهکارهایی برای شناخت‌ها و دسته‌بندی تصاویر با استفاده از جستجوی تصویری مبتنی بر یادگیری عمیق دارند.

دستیار صوتی

بعد از سفارش پروژه هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا، یکی از خدمات قابل ارائه توسط توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما ایجاد دستیارهای صوتی با استفاده از NLP و تشخیص گفتار است. دستیار صوتی به افزایش آگاهی از برند شما و بهره‌وری را از طریق جستجوی صوتی بهبود می‌بخشد.

توسعه چت بات

خدمات توسعه چت‌بات توسط ما، بسیار نزدیک به رفتارهای انسانی می‌باشد. تیم توسعه نرم‌افزار هوش مصنوعی ما، ربات‌هایی برای‌تان توسعه خواهند داد که تعاملات شخصی‌سازی شده را آسان‌تر و منجر به افزایش وفاداری و بازگشت مشتری خواهند شد.

فرآیند توسعه هوش مصنوعی

 1. ارزیابی : پس از ثبت سفارش پروژه هوش مصنوعی توسط شما، این موضوع را مشخص می‌کنیم که آیا ایده شما نیاز به توسعه راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی دارد یا نه. در صورت نیاز، یک نقشه مسیر مبتنی بر نیازهای شما مشخص می‌کنیم.
 2. گردآوری اطلاعات : احتمالا شما به برخی داده‌ها جهت تحلیل دسترسی دارید. در غیر اینصورت، تیم ما داده‌های مورد نیاز را از منابع آنلاین جمع‌آوری می‌نماید. سپس این داده‌ها را برای تعیین الگوها و روابط معنادار که مرتبط با نیازهای شما باشند، پردازش می‌کنیم.
 3. آماده‌سازی پروژه اولیه : پس از آماده‌سازی اطلاعات، ارزیابی‌ها و اصلاحات آن را تا زمان کسب نتایج قابل قبول ادامه می‌دهیم. پس از کسب نتیجه دلخواه، فاز اولیه پروژه کسب و کار شما را اجرا می‌کنیم. هدف از اجرای پروژه در این مرحله، شناسایی گپ موجود بین مشکلات موجود و قابلیت‌های پروژه است.
 4. توسعه و پیاده‌سازی : پس از کسب اطمینان از حل مسائل و نیازهای کسب و کار توسط پروژه برنامه‌ریزی شده، سفارش پروژه هوش مصنوعی شما وارد فاز اجرایی خواهد شد.

سفارش پروژه هوش مصنوعی اختصاصی صنایع مختلف

خدمات هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا طیف گسترده‌ای از صنایع را پوشش می‌دهد. برخی از این صنایع عبارتند از:
هوش مصنوعی در بانکداری و امور مالی
استفاده از ظرفیت هوش مصنوعی (AI) برای توسعه مجدد اپلیکیشن‌های مالی در راستای اتوماسیون تحلیل‌های مالی، برنامه‌ریزی بودجه و بهبود تصمیم‌گیری‌های مبتنی بر تحلیل‌های پیش‌بینی کننده.

 • هوش مصنوعی در سلامت

استفاده از تحلیل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای اطمینان از تشخیص‌های اثربخش، ارائه پیشنهادها و پیش‌بینی‌های داده‌محور و نیز خدمات درمانی اختصاصی.

 • هوش مصنوعی در زنجیره تامین و لجستیک

تسهیل پردازش رسیدها و صورتحساب‌ها، خودکار کردن وظایف تکراری مرتبط با داده‌ها و بهبود تجربیات مشتریان با قابلیت‌های فراوان هوش مصنوعی.

 • هوش مصنوعی در بیمه

خودکارسازی مدیریت درخواست‌ها، استفاده از چت‌بات‌های هوش مصنوعی برای بهبود تعامل کاربران، شناسایی و کاهش ریسک و ارائه خدمات مشتری‌محور.

 • هوش مصنوعی در حمل و نقل

تحول صنعت حمل و نقل با قابلیت رانندگی خودکار و دستیار راننده، فرآیند درخواست‌های بیمه‌ای خودکار و کنترل هوشمند راننده.

شرکت رستاک سامانه ویرا علاوه بر توسعه هوش مصنوعی، ارائه دهنده خدمات مشاوره هوش مصنوعی نیز می‌باشد. خدمات ما در این زمینه، حل چالش‌های کسب و کار با هوش مصنوعی و الگوریتم‌های تحلیلی می‌باشد. ما از مدل‌های تصمیم‌گیری ساخت‌یافته برای اجرای پروژه‌ها استفاده می‌کنیم. تیم ما در هر قدم، از تعیین نقشه مسیر استراتژی هوش مصنوعی گرفته تا توسعه راهکارهای هوش مصنوعی و پیاده‌سازی آن در کنارتان خواهد بود.