تحول هوشمند

خدمات سفارش پروژه هوش مصنوعی شرکت رستاک سامانه ویرا

تحول هوشمند


با پیشرفت هوش مصنوعی و سیستم های هوشمند، عصر حاضر را می توان عصر هوش مصنوعی نامید. امروزه فناوری های هوش مصنوعی در تمامی جنبه های زندگی بشر رسوخ کرده و آ نها را دستخوش تغییر و تحول نموده اند.

هوش‌مصنوعی به عنوان تکنولوژی که توانایی تقلید از وظایف شناختی انسان‌ها را دارد، در نظر گرفته می‌شود؛ این فناوری در زمینه های مختلفی از جمله زمینه های مالی و اقتصادی، مدیریتی، سلامتی، نقل و انتقالات و غیره استفاده می‌شود. 

در حال حاضر تأکید بر روی هوش مصنوعی از زمینه تحقیقات به زمینه کاربرد منتقل شده است این جابجایی بدان معناست که تکنیک های هوش مصنوعی جهت حل مسائل و کاربرد های جهان واقعی مورد استفاده قرار میگیرد؛ توسعه تکنولوژی در جامعه و به طور خاص با توجه به وجود کامپیوترها و محاسبات الکترونیکی و دیجیتالی شدن اقتصاد جهان،تحول فلسفه مدیریت حائز کمال اهمیت می باشد. 

مدیریت، دانش چگونگی اداره و هدایت کردن سازمان جهت رسیدن به نتایج مطلوب می باشد و امروزه مدیران، هوش مصنوعی را به عنوان ابزار قدرتمند و کاربردی در جهت تحقق مسئولیت هایشان لازم دارند و توانایی هوش مصنوعی در دوباره طراحی کردن سیستم مدیریت مطابق فرصت های جدید و چالش های کلیدی خواهد بود و می‌تواند یک عامل بسیار مهم موفقیت در سازمان‌های مدرن امروزی در نظر گرفته شود

هوش مصنوعی یا AI

هوش مصنوعی یا AI چیست؟

هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) یا به اختصار AI، فرایند ساخت ماشین‌های هوشمندی است که از حجم وسیعی از داده‌ها استفاده می‌کنند. این فرایند ماشین‌ها را قادر می‌سازد تا بدون دستور مستقیم برای انجام کاری و به صورت خودمختار (Autonomous) با سطوح هوشی مشابه انسان بتوانند تفکر منطقی، حس، درک، یادگیری و عمل داشته باشند. AI از الگوریتم‌ها و روش‌های پیچیده برای ساخت ماشین‌هایی استفاده می‌کند که بتوانند به تنهایی (خودمختارانه) تصمیم بگیرند.

اما در واقعیت اینکه از چه کسی بپرسید AI چیست، تفاوت زیادی دارد.

يک فرد غير متخصص که درک سطحي از فناوري دارد اين تعريف را به ربات‌ها مرتبط مي‌کند که مي‌توانند به تنهايی فکر کنند و اعمالي را انجام دهند. اگر از يک محقق هوش مصنوعي بپرسيد او خواهد گفت که مجموعه‌ای از الگوریتم‌ها هستند که می‌توانند باعث انجام کارهایی شوند، بدون آنکه دستورات مشخصی برای انجام دادن آن کارها در الگوریتم‌های ما وجود داشته باشند.

هر دو تعريف بالا درست هستند؛ بنابراين در ادامه به طور جامع‌تر به تعریف هوش مصنوعی در دنیای کنونی می‌پردازیم.

به عبارتی سیستم‌ها‌ی هوشمند از آموخته‌ها و تجربیات گذشته‌ی خود یاد می‌گیرند و وظایفی شبیه به انسان را انجام می‌دهند تا بتوانند سرعت، دقت و اثربخشی تلاش‌های انسان در انجام کارها را افزایش دهند و نیز بهترین نتایج مورد انتظار را تولید کنند.

AI برای اجرای عملکرد خود به داده (Data) نیاز دارد. داده‌ها به سیستم‌های هوش مصنوعی اجازه می‌دهند تا الگوهایی بسازند، و سپس از آنها برای تولید پیش‌بینی‌ها و شبیه‌سازی‌ها یا استنباط اطلاعات درباره جهان استفاده می‌کنند.

هوش مصنوعی یا AI  شاخه ای از مهندسی کامپیوتر است که به ساخت سیستم های هوشمند و الگوریتم‌های می‌پردازد که بتواند شبیه و فراتر از انسان تحلیل کند. هوش مصنوعی محیط اطراف خود را درک و تحلیل می‌کند و تلاش می‌کند تا با بالاترین شانس به اهداف خود برسد. یک سیستم هوش مصنوعی  دارای سه سطح هوش مصنوعی محدود، هوش مصنوعی عمومی و سوپر هوش مصنوعی است از سیستم هوش مصنوعی محدود می‌توان به ماشین‌های خودران و از سیستم هوش مصنوعی عمومی می‌توان به حل مشکلات آب و هوایی و از سیستم سوپر هوش مصنوعی می‌توان به سیستم‌هایی که فراتر از هوش انسانی هستند، اشاره کرد.

 

هوش مصنوعی یا AI

برخی کاربردهای هوش مصنوعی

 • هوش مصنوعی در حوزه مدیریت پروژه
 • هوش مصنوعی در حوزه آموزش
 • هوش مصنوعی در حوزه سلامت
 • هوش مصنوعی در حوزه قوانین
 • هوش مصنوعی در حوزه کسب و کار
 • هوش مصنوعی در حوزه اقتصاد
 • هوش مصنوعی در صنعت
 • هوش مصنوعی در حوزه تفسیر داده‌ها
 • و سایر حوزه‌ها

 

به عنوان یک شرکت مشاوره هوش مصنوعی، به کسب و کار شما کمک می‌کنیم تا تجربیات عالی برای مشتریان ایجاد نموده و با سفارش پروژه هوش مصنوعی (AI) و پیاده‌سازی آن در محصولات و فرآیندهای کاری، هوشمندتر شوید .شرکت رستاک سامانه ویرا، یکی از شرکت‌های فعال در توسعه هوش مصنوعی بوده و خدمات گسترده‌ای از ارایه راهکارهای هوش تجاری (BI) گرفته، اپلیکیشن‌های بینایی کامپیوتر، دستیار صوتی و چت بات‌ها و…را ارایه می‌نماید.

ایده‌های هوش مصنوعی شما را با تجربه و دانش خود، در قالب پروژه‌های بینایی کامپیوتر، یادگیری عمیق، یادگیری ماشین و زبان پردازش طبیعی به واقعیت تبدیل می‌کنیم. تیم ما آماده همکاری با کسب و کارهای کوچک و بزرگ جهت دریافت سفارش پروژه هوش مصنوعی، توسعه هوش مصنوعی، ارائه خدمات مشاوره هوش مصنوعی می‌باشد.

یادگیری ماشین

خدمات سفارش پروژه هوش مصنوعی

یادگیری ماشین

یادگیری ماشین

توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما از یادگیری ماشین برای ایجاد راهکارهای هوش مصنوعی که قابلیت جمع‌آوری داده‌های بدون ساختار و تبدیل آن به روندهای کاربردی را دارند برای رشد کسب و کار استفاده می‌کنند.

هوش تجاری

هوش تجاری

مهندسان هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا، استراتژی‌هایی تدوین و پیاده‌سازی می‌کنند که امکان بهینه‌سازی آنالیز مشتریان، پیش‌بینی و تحلیل عملکرد را فراهم نمایند.

پردازش زبان طبیعی

پردازش زبان طبیعی

توسعه دهندگان ما با استفاده از NLP و NLU می‌توانند به سازمان‌ها کمک کنند تا بازخورد و احساسات مشتریان را ارزیابی نمایند که در نهایت، موجب افزایش تعامل مشتریان و درآمد کسب و کار می‌شود.

بینایی کامپیوتر

بینایی کامپیوتر

متخصصان توسعه نرم‌افزارهای هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا، راهکارهایی برای شناخت‌ها و دسته‌بندی تصاویر با استفاده از جستجوی تصویری مبتنی بر یادگیری عمیق دارند.

دستیار صوتی

دستیار صوتی

بعد از سفارش پروژه هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا، یکی از خدمات قابل ارائه توسط توسعه دهندگان هوش مصنوعی ما ایجاد دستیارهای صوتی با استفاده از NLP و تشخیص گفتار است. دستیار صوتی به افزایش آگاهی از برند شما و بهره‌وری را از طریق جستجوی صوتی بهبود می‌بخشد.

توسعه چت بات

توسعه چت بات

خدمات توسعه چت‌بات توسط ما، بسیار نزدیک به رفتارهای انسانی می‌باشد. تیم توسعه نرم‌افزار هوش مصنوعی ما، ربات‌هایی برای‌تان توسعه خواهند داد که تعاملات شخصی‌سازی شده را آسان‌تر و منجر به افزایش وفاداری و بازگشت مشتری خواهند شد.

فرآیند توسعه هوش مصنوعی​

فرآیند توسعه هوش مصنوعی

 1. ارزیابی : پس از ثبت سفارش پروژه هوش مصنوعی توسط شما، این موضوع را مشخص می‌کنیم که آیا ایده شما نیاز به توسعه راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی دارد یا نه. در صورت نیاز، یک نقشه مسیر مبتنی بر نیازهای شما مشخص می‌کنیم.
 2. گردآوری اطلاعات : احتمالا شما به برخی داده‌ها جهت تحلیل دسترسی دارید. در غیر اینصورت، تیم ما داده‌های مورد نیاز را از منابع آنلاین جمع‌آوری می‌نماید. سپس این داده‌ها را برای تعیین الگوها و روابط معنادار که مرتبط با نیازهای شما باشند، پردازش می‌کنیم.
 3. آماده‌سازی پروژه اولیه : پس از آماده‌سازی اطلاعات، ارزیابی‌ها و اصلاحات آن را تا زمان کسب نتایج قابل قبول ادامه می‌دهیم. پس از کسب نتیجه دلخواه، فاز اولیه پروژه کسب و کار شما را اجرا می‌کنیم. هدف از اجرای پروژه در این مرحله، شناسایی گپ موجود بین مشکلات موجود و قابلیت‌های پروژه است.
 4. توسعه و پیاده‌سازی : پس از کسب اطمینان از حل مسائل و نیازهای کسب و کار توسط پروژه برنامه‌ریزی شده، سفارش پروژه هوش مصنوعی شما وارد فاز اجرایی خواهد شد.
فرآیند توسعه هوش مصنوعی​

سفارش پروژه هوش مصنوعی اختصاصی صنایع مختلف

خدمات هوش مصنوعی در شرکت رستاک سامانه ویرا طیف گسترده‌ای از صنایع را پوشش می‌دهد. برخی از این صنایع عبارتند از:
هوش مصنوعی در بانکداری و امور مالی
استفاده از ظرفیت هوش مصنوعی (AI) برای توسعه مجدد اپلیکیشن‌های مالی در راستای اتوماسیون تحلیل‌های مالی، برنامه‌ریزی بودجه و بهبود تصمیم‌گیری‌های مبتنی بر تحلیل‌های پیش‌بینی کننده.

 • هوش مصنوعی در سلامت

استفاده از تحلیل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای اطمینان از تشخیص‌های اثربخش، ارائه پیشنهادها و پیش‌بینی‌های داده‌محور و نیز خدمات درمانی اختصاصی.

 • هوش مصنوعی در زنجیره تامین و لجستیک

تسهیل پردازش رسیدها و صورتحساب‌ها، خودکار کردن وظایف تکراری مرتبط با داده‌ها و بهبود تجربیات مشتریان با قابلیت‌های فراوان هوش مصنوعی.

 • هوش مصنوعی در بیمه

خودکارسازی مدیریت درخواست‌ها، استفاده از چت‌بات‌های هوش مصنوعی برای بهبود تعامل کاربران، شناسایی و کاهش ریسک و ارائه خدمات مشتری‌محور.

 • هوش مصنوعی در حمل و نقل

تحول صنعت حمل و نقل با قابلیت رانندگی خودکار و دستیار راننده، فرآیند درخواست‌های بیمه‌ای خودکار و کنترل هوشمند راننده.

شرکت رستاک سامانه ویرا علاوه بر توسعه هوش مصنوعی، ارائه دهنده خدمات مشاوره هوش مصنوعی نیز می‌باشد. خدمات ما در این زمینه، حل چالش‌های کسب و کار با هوش مصنوعی و الگوریتم‌های تحلیلی می‌باشد. ما از مدل‌های تصمیم‌گیری ساخت‌یافته برای اجرای پروژه‌ها استفاده می‌کنیم. تیم ما در هر قدم، از تعیین نقشه مسیر استراتژی هوش مصنوعی گرفته تا توسعه راهکارهای هوش مصنوعی و پیاده‌سازی آن در کنارتان خواهد بود.

برای مشاوره با ما در تماس باشید.