با گزینه های بسیار زیاد در بازار، انتخاب یک پلت فرم سئو به معنای ایجاد تعادل مناسب بین هزینه، کارایی و هر قابلیتی است که متناسب با نیازهای کسب و کار شما باشد.

چه این اولین باری است که روی یک راه حل سئو سرمایه گذاری می کنید، یا به دنبال ارتقاء از یک ابزار (یا چندین ابزار!) به یک پلتفرم هستید، زمانی که آماده هستید باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. قابلیت مشاهده جستجوی ارگانیک خود را مقیاس کنید

ما معتقدیم خریدار آگاه بهترین نوع مشتری است، بنابراین در این پست، تحقیقات و بینش خود را در مورد بازار سئو به اشتراک می گذاریم، از جمله:

با ارائه این اطلاعات سطح بالا به شما نیاز دارید که بدانید قبل از اگر روی یک پلتفرم سرمایه گذاری کنید، برای انجام بهترین انتخاب برای نیازهای تیم خود و موفقیت کلی کسب و کار خود مجهز خواهید شد.

می خواهم برخی از بیشتر را با هم مقایسه کنم
نرم افزار سئو شناخته شده در بازار؟
نگاهی به ما بیندازید مقایسه ابزارهای سئو صفحه

پلتفرم سئو چیست؟

یک پلت فرم سئو در سطح سازمانی به شما امکان می دهد هر جنبه ای از ظاهر خود را در SERP تحقیق، طراحی، پیاده سازی، مدیریت و اندازه گیری کنید.

برای انجام تحقیقات پیرامون موضوعات جدید، مدیریت ایده پردازی و ایجاد محتوا، و اجرای سئو به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال بزرگتر استفاده می شود. همه در حالی که به طور مداوم نتایج را پایش می کنند.

فراتر از آن، یک پلت فرم به کل تیم اجازه می دهد تا تمام منابع داده را برای متمرکز کردن سئو یکپارچه کند تا به جای کار با اطلاعات پراکنده و ابزارهای متفاوت، تیم های بازاریابی و سئو بتوانند تصویر کاملی از داده های خود را در یک مکان مناسب به دست آورند.

به زبان ساده، پلتفرم‌های سئو به یک برند یا آژانس بزرگ توانایی انجام هر کاری را در استراتژی سئوی خود می‌دهند. بدون صفحات گسترده و محاسبات دستی – که منجر به رشد مداوم و تکرارپذیر در کانال آلی می شود.

راه حل های چند نقطه ای--سکوی پلت فرم

در یک پلتفرم سئو باید به دنبال چه قابلیت هایی باشم؟

پوشش دادیم 8 قابلیت ضروری یک پلت فرم سئو در پست قبلی، اما همانطور که شروع به فکر کردن در مورد اینکه چگونه می توان با این نوع راه حل به اهداف تجاری خود دست یافت، مهم است که موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  1. دسترسی نامحدود به داده ها در یک مکان
   مجموعه داده‌های متفاوت به معنای زمان بیشتری برای پیوند بینش و زمان کمتری برای اجرای آن است. وقتی داده‌های شما متمرکز است، می‌توانید به راحتی بینش‌ها را به دست آورید، فرصت‌ها را پیدا کنید و به سمت پیاده‌سازی حرکت کنید.

   نمودار دونات آوردن سئو در خانه وبلاگ-4
   بعلاوه، در سطح سازمانی، باید مطمئن شوید که پلتفرم شما روی مواردی مانند خزیدن صفحات، تجزیه و تحلیل رقبا و غیره کلاه نمی گذارد. اگر تصویر کاملی نداشته باشید، برنامه سئوی شما هرگز به آن قوی نخواهد بود. همانطور که می تواند باشد.

  2. گردش کار قابل تکرار برای تیم شما برای دنبال کردن

   ما دوست داریم به جستجوی سئو بپردازیم تجربه بهينه سازي. از آنجا که سئو برای هر تیمی ارزش دارد، مهم است که پلت فرم سئوی شما تنظیم گردش کار قابل تکرار، ساده و رویه های عملیاتی استاندارد را برای کل سازمان آسان کند – از مدیران محصول گرفته تا نویسندگان محتوا. این فقط ارزش سئو و داده های جستجوی ارگانیک را بیشتر اثبات می کند.

  3. ممیزی سایت با خزیدن نامحدود
   یک برنامه سئو موفق با یک سایت از نظر فنی سالم شروع می شود. اگر مشکلات قابلیت استفاده وجود داشته باشد، حتی مرتبط ترین و معتبرترین محتوا برای هدایت کاربران به سایت شما کافی نخواهد بود.

   و مفهوم بهینه سازی تجربه جستجو را به خاطر بسپارید. هیچ کس یک سایت کند یا 404 صفحه ثابت را دوست ندارد.

   حتماً به دنبال یک پلتفرم سئو با یک خزنده داخلی باشید تا داده های شما متمرکز باقی بماند. همچنین بررسی کنید که می توانید ممیزی های تخصصی مانند ممیزی طرحواره یا جاوا اسکریپت را اجرا کنید.

  4. بینش های عملی مبتنی بر هوش مصنوعی
   قیف اتوماسیون داده-1

   دوران غربال کردن انبوهی از داده ها به امید یافتن بینش عملی گذشته است. البته، ممکن است هنوز هم این کار را انجام دهید، اما اکنون لازم نیست.

پلتفرم شما باید بتواند به شما ارائه دهد بینش عملی مربوط به سلامت فنی، محتوا، مشکلات تلفن همراه، پیوندهای داخلی و موارد دیگر — همه با یک کلیک.

 1. فناوری ساخته شده بر اساس چالش های واقعی

  تنها ثبات در جستجوی گوگل در طول سال ها این است که هیچ چیز ثابت نمی ماند. مواردی مانند ویژگی‌های جدید SERP و تغییرات در رفتار کاربر، سئوکاران را روی پای خود نگه می‌دارد.

  یک پلتفرم سئوی سازمانی باید وضعیت صنعت را در نظر بگیرد و آن را در نقشه راه ویژگی ها بکار گیرد. به عنوان مثال، در seoClarity، ما نقشه راه مشتری محور است. اگر دو یا چند مشتری آن را درخواست کنند، آن را بررسی می کنیم و آن را می سازیم.

 2. پذیرش پلتفرم و چت زنده

  هر MarTech باید دارای یک عملکرد پشتیبانی چت زنده باشد، اما یک قدم جلوتر از آن، یک مدیر موفقیت مشتری اختصاصی است که برای کمک به شما در پذیرش پلت فرم سئوی سازمانی شما وجود دارد.

  خواندن توصیه می شود: چارچوب موفقیت مشتری seoClarity: موفقیت شما موفقیت ماست

 3. شفافیت داده ها و قابلیت دسترسی
  همیشه باید با شفافیت کامل بدانید که داده های شما از کجا می آیند. به عنوان مثال، یک نسخه کش شده از SERP برای هر روز معین می تواند ثابت کند که داده های رتبه بندی کلمات کلیدی در واقع دقیق هستند.

  بررسی کنید که آیا پلتفرم شما دانلود انبوه داده را ارائه می دهد یا خیر اتصال API.

 4. هوش مصنوعی که یک قدم جلوتر است
  هوش مصنوعی می‌تواند دانش شما را تکمیل کند تا سریع‌تر پیاده‌سازی شود و نتایجی را که دنبال می‌کردید متوجه شود.

از باهوش تحقیق موضوعی که پرس و جوهای موضعی مشابه را با عبارت اصلی شما، با توانایی شما مطابقت می دهد تغییرات صفحه را تنها با چند کلیک انجام دهید، در نظر بگیرید که پلت فرم سئوی شما چه کاری می تواند انجام دهد تا به شما در مقیاس بندی کمک کند.

هنگام ارزیابی پلتفرم‌های سازمانی در بازار، ضروری است که بیش از الزامات عملکردی اولیه را در چک لیست خود در نظر بگیرید. حتماً ادغام ها، ویژگی های امنیتی، ثبات، پشتیبانی و بینش های آن را نیز در نظر بگیرید.

← برای کمک به شما در این زمینه، ما یک کاربرگ ارزیابی پلت فرم با کاربری آسان به شما کمک می کند تا گزینه های خود را در بازار ارزیابی کنید.

چک لیست ارزیابی پلت فرم سئوی سازمانی

ارزش پلتفرم سئو

یکی از مهمترین – و اغلب نادیده گرفته می شود – جزئیاتی که هنگام یادگیری در مورد نرم افزار سئو باید در نظر گرفته شود این است که شما تیمی دارید که می تواند از آن استفاده کند. توصیه می کنیم حداقل بر ارزیابی یک پلتفرم همه کاره تمرکز کنید دو مورد از سه مورد اعمال می شود:

 • شما قصد دارید حداقل یک عضو اختصاصی تیم سئو را استخدام کنید یا داشته باشید
 • شما بازاریابان محتوا دارید که از بهینه سازی و نوشتن محتوا برای سایت شما پشتیبانی می کنند
 • نیاز شما به مقیاس‌سازی تلاش‌ها و متمرکز کردن فرآیندها و داده‌های خود برای هدایت رشد ارگانیک

به دلیل گستردگی و عمق داده‌ها و قابلیت‌هایش، این نوع فناوری از قیمت بالایی برخوردار است، بنابراین برای استفاده حداکثری از سرمایه‌گذاری خود، به پشتیبانی کافی برای عمل بر روی بینش نیاز دارید. برای یک راه حل ارزان تر، ممکن است یک را در نظر بگیرید ابزار سئوی طاقچه.

خواندن توصیه می شود: قیمت گذاری سئو: هزینه سئو چقدر است؟

اما، هنگامی که آن را در محل، ارزشی که دریافت می کنید بی نظیر است. با یک پلت فرم سازمانی، تیم شما مجهز به موارد زیر خواهد بود:

 • با جمع‌آوری، مدیریت و تجزیه و تحلیل آسان‌تر و در مقیاس، با حجم عظیمی از داده‌ها مقابله کنید داشبورد و گزارش خودکار و همچنین اتوماسیون اضافی .
 • یک منبع واحد از حقیقت و رویکرد یکسان را مشاهده کنید در کل شرکت شما که:
  • ناکارآمدی ها را کاهش می دهد و مقیاس را افزایش می دهد
  • به ارتباطات بین بخش کمک می کند زیرا همه در مورد SEO صحبت می کنند
  • گزارش‌دهی در سطح سازمانی را فعال می‌کند زیرا همه از معیارهای یکسانی استفاده می‌کنند
 • با ارائه بینش های عملی، حدس و گمان را از سئو حذف کنید
 • تجربه جستجوی مشتری را در کل سفر خریدار افزایش دهید
 • گردش کار قابل تکراری را ارائه دهید که رویکردی ثابت و قابل پیگیری به سئو ارائه می دهد

تحقیقات ما از مشتریان خودمان که پس از استفاده از راه حل های چندگانه، به یک پلت فرم SEO تغییر دهید نشان می دهد که متخصصان سئو هزینه می کنند 77 درصد از ساعات کاری آنها در مورد تجزیه و تحلیل، جمع آوری داده ها و گزارش.

پلتفرم‌ها به متخصصان سئو زمان می‌دهند تا بینش ایجاد کنند، استراتژی ارائه دهند و به دیگران کمک کنند تا نتایج بهتری کسب کنند – همه اینها به شما نظارت سازمانی می دهد که سئو را مقیاس پذیر می کند.

ارزش یک CTA پلتفرم SEO

بهترین بستر سئو برای کسب و کار شما چیست؟

یک پلتفرم سئو جامع همه چیز را که برای افزایش دید جستجوی ارگانیک خود نیاز دارید فراهم می کند. چگونه بدانیم؟ زیرا اینجا جایی است که seoClarity در تصویر نرم افزار SEO، به عنوان یک، قرار می گیرد پلت فرم سئوی سازمانی همه در یک.

ما اینجا نیستیم که فقط در مورد خود صحبت کنیم، بلکه به شما در مورد انواع مختلف پلتفرم های سئو موجود آموزش می دهیم.

چک لیستی که در زیر قرار داده ایم، مواردی را که باید در هر پلتفرم سئو گنجانده شود برجسته می کند تا بتوانید به راحتی بین فروشندگان مختلف مقایسه کنید.

خواندن توصیه می شود: 4 ابزار برتر پلتفرم SEO سازمانی: یک بررسی عمیق (از طریق مجله موتور جستجو)

مقایسه سئو پلت فرم

BrightEdge

BrightEdge به مشتریان خود کمک می‌کند تا استراتژی‌های بازاریابی محتوای قدرتمندی ایجاد کنند، وب‌سایت‌هایی با عملکرد بالا بسازند و نتایج سئو و بازده سرمایه‌گذاری مرتبط به همراه عملکرد در مقابل رقابت را شناسایی کنند.

خواندن توصیه می شود: یک پلتفرم سئو مانند BrightEdge چقدر هزینه دارد؟

این نرم افزار تحقیقات، رتبه بندی کلمات کلیدی و توصیه هایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که به شما کمک می کند:

 • مشخص کنید که مشتریان در اینترنت به دنبال چه چیزی هستند
 • یک استراتژی محتوای موثر ایجاد کنید که مشتریان مناسب را هدف قرار دهد، آنها را در قیف فروش بیشتر راهنمایی کند و آنها را با برند شما درگیر نگه می دارد.
 • کمپین های رسانه های اجتماعی خود را تقویت کنید
 • در جستجوهای محلی قابل مشاهده باشد
 • مصرف کنندگان موبایل را در مرکز سئوی خود قرار دهید

خواندن بیشتر: seoClarity را با BrightEdge مقایسه کنید، یا موارد دیگر را کاوش کنید رقبای BrightEdge

رهبر ارکستر

رهبر ارکستر معتقد است که سئو به سادگی ارتباط مشتریانی است که در جستجوی اطلاعات با تخصص شرکت شما هستند.

آنها این کار را با ارائه خدمات “فراتر از پلت فرم” انجام می دهند مشابه BrightEdge بینش های جدید مشتری را کشف کنید، محتوای بازاریابی قدرتمند ایجاد کنید و عملکرد را دنبال کنید.

با انجام وظایف پیشرفته SEO، مانند ردیابی رتبه، این پلتفرم بینشی ایجاد می کند که خدمات دیجیتال استراتژیک مانند بهینه سازی محتوا و اندازه گیری عملکرد را ارائه می دهد.

و البته، هدف کلی آنها به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه (ROI) سرمایه گذاری در سئو و بازاریابی محتوا است. اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، به برنامه آنها نگاهی بیندازید که یک عکس فوری از دنیای مشتریان شما ارائه می‌کند.

خواندن بیشتر: seoClarity را با Conductor Searchlight مقایسه کنید

معیارهای جستجو

آیا می‌خواهید به راحتی فرصت‌های جستجوی جهانی و محلی را شناسایی کنید، از تصمیم‌گیری حمایت کنید و SEO را با استراتژی بازاریابی با پیوندی واضح به درآمد مرتبط کنید؟ Searchmetrics این را از طریق:

 • تجزیه و تحلیل رتبه‌بندی و ترافیک موتورهای جستجوی موبایل برای بهینه‌سازی جستجو به طور خاص در دستگاه‌های تلفن همراه
 • دسترسی به میلیون ها نقطه داده در 30 کشور
 • به شما این امکان را می دهد که داده های صدها شهر در 14 کشور را بررسی کنید
 • بهینه سازی عملکرد صفحه وب با تجزیه و تحلیل بک لینک
 • معماری بهینه سایت برای جذاب کردن سایت شما برای موتورهای جستجو
 • ارزیابی اثربخشی کمپین های جستجوی پولی و مقایسه آنها با نتایج جستجوی ارگانیک
 • شناسایی فرصت ها با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و کاملتر کردن صفحات وب و محتوا

خواندن بیشتر: seoClarity را با Searchmetrics مقایسه کنید

شفافیت seo

شفافیت SEO (این ماییم!) به مشتریان خود منبعی از حقیقت می دهد که به آنها امکان می دهد SEO خود را در سازمان خود از طریق یک مشارکت ایمن و ارائه محصول مبتنی بر داده ساده، ساختار و مقیاس کنند.

ما تمام معیارها، قابلیت ها و داده ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم بدون محدودیت های مصنوعی و اتوماسیون ما دسترسی به اطلاعات شما را به هر شکلی که متناسب با نیازهای کسب و کار شما باشد آسان تر از همیشه می کند.

پلتفرم ما به طور یکپارچه همه را ترکیب می کند: بهینه سازی محتوا، ردیابی رتبه، تجزیه و تحلیل، تجزیه و تحلیل بک لینک و مدیریت لینک، داشبورد برای تیم های اجرایی، قابلیت های خزنده خارج از این جهان، نوشتن محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی، و خیلی بیشتر.

بجای تعقیب به روز رسانی های بی پایان الگوریتم و فاکتورهای بی پایان رتبه بندی، seoClarity بر ارائه بهترین تجربه جستجو برای کاربر شما تمرکز دارد. شرکت هایی که تمرکز خود را از جستجو معطوف می کنند موتور بهینه سازی به جستجو کردن تجربه بهينه سازي می تواند نتایج طولانی مدت و ثابت سئو را پیش بینی کند.

ما سخت کار می کنیم تا SEO را تا حد ممکن ساده کنیم تا بتوانید از تاکتیک ها و کارهای آماده سازی دور شوید و به استراتژی و اجرا بروید. مشتریان شما آنجا هستند –زمان آن فرا رسیده است که محتوای خود را بهینه سازی کنید تا در جستجوی دیدی که شایسته آن است به دست آورید.

seoClarity به مشتریان امکان دسترسی به رتبه بندی برای هر دامنه، زیر دامنه، URL و فهرست بک لینک را می دهد و ما تنها پلتفرم SEO هستیم که مقایسه های رقابتی نامحدودی را ارائه می دهیم.

جستجو کردن تجزیه و تحلیل مستقیماً با کنسول جستجوی گوگل داده های کلیک با ~ 100٪ دید به عبارت “ارائه نشده است”. و با خیال راحت این داده ها را با ما همراه داشته باشید API داده های رتبه بندی و عصاره های سفارشی

پلتفرم قدرتمند ما همچنین به شما این امکان را می دهد که سئوی خود را برای دستیابی به نتایج ثابت و قابل تکرار مقیاس بندی کنید. به همین دلیل است که تقریباً همه گزینه های بسته ما با یک بسته اختصاصی ارائه می شوند مدیر موفقیت مشتری برای ارائه پشتیبانی در صورت نیاز

و اگر برای شکل‌دهی استراتژی‌های مبتنی بر داده‌های خود به کمک نیاز دارید، ما تیم خدمات حرفه ای اینجاست تا تلاش های سئوی شما را تسریع کند.

اگر این کافی نیست، مشتریان ما در مورد ازدواج داده ها در مقیاس و مشارکت شگفت انگیز ما، که در آن seoClarity به عنوان یک توسعه دهنده واقعی تیم شما عمل می کند، خوشحال می شوند. اثبات آن در ستایش هایی است که در سایت هایی مانند دریافت کرده ایم G2 و کاپترا.

رتبه بندی capterra و g2

برای فهرستی از جوایز، جوایز و مقالاتی که seoClarity در آنها اعلام شده است، از صفحه نظرات ما دیدن کنید، یک فروشگاه یک‌جا برای اخبار خوب در مورد پلتفرم ما.

چرا seoClarity را انتخاب کنید

خلاصه ای از بهترین پلتفرم های سئو

اگر بخواهیم این پلتفرم‌های سئوی سازمانی را خلاصه کنیم، می‌گوییم که آنها:

 1. ارائه عملکرد جامع
 2. توانایی ارائه بینش بر اساس KPI و معیارهای خود را داشته باشید
 3. نقشه های راه عملی ایجاد کنید

زمین موتور جستجو سالانه شگفت انگیز را آماده می کند راهنمای بازاریاب برای پلتفرم های سئوی سازمانی که نگاهی عمیق‌تر به پلتفرم‌های فوق‌الذکر و همچنین بسیاری از پلتفرم‌های دیگر می‌اندازد تا دامنه وسیع‌تری از صنعت فناوری SEO را ارائه دهد.

ما همچنین تکالیف خود را انجام داده ایم و راه حل های برتر موجود در بازار را ارزیابی کرده ایم. از … ما دیدن کنید صفحه مقایسه نرم افزار سئو به شما کمک می کند تا بهترین راه حل پلت فرم سئو را برای برنامه جستجوی ارگانیک خود انتخاب کنید.

پلتفرم سئو برای کسب و کار من چقدر ایمن و پایدار است؟

پلتفرم هایی که با مجموعه داده های بزرگ و مشتریان بزرگ سروکار دارند، در راه حل خود به چیزی کمتر از امنیت سطح سازمانی نیاز ندارند.

شما می‌خواهید ارائه‌دهنده‌ای را انتخاب کنید که نه تنها امنیت دقیقی را ارائه می‌دهد، بلکه به شما اطمینان خاطر از پایداری داده‌ها و توانایی مقیاس‌پذیری در طول زمان را می‌دهد، بنابراین جدیدترین داده‌های موجود را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با seoClarity، مشتریان بهترین امنیت، ثبات و مقیاس پذیری موجود در صنعت را با موارد زیر دریافت می کنند:

امنیت یک پلت فرم سئو

هر ارزیابی امنیتی که برای مشتریان خود انجام می دهیم شامل چندین جزء کلیدی است:

خواندن توصیه می شود: سوالات متداول درباره امنیت seoClarity

ثبات پلتفرم سئو

مشتریان ما ما را به دلیل قابلیت اطمینان ما دوست دارند. seoClarity داده های رتبه بندی دقیق، تازه و قابل اعتماد را در مقیاس ارائه می دهد – ما در بیش از یک دهه یک روز رتبه بندی را از دست نداده ایم.

ما برای داده‌های رتبه‌بندی خود به دیگران متکی نیستیم و داده‌های رتبه‌بندی با کیفیتی را که روزانه (یا هفتگی) برای دسک‌تاپ و تلفن همراه ارائه می‌شود، در اختیار کاربران خود قرار می‌دهیم.

مقیاس پذیری یک پلت فرم سازمانی

پلتفرم ما دقیقاً شبیه به مشتریان سازمانی که با آنها کار می کنیم به مقیاس ساخته شده است. ما بسیار مفتخریم که بزرگترین و جدیدترین ابزار تحقیق کلیدواژه و موضوع را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

با اندازه مجموعه داده 30+ میلیارد کلمه کلیدی در بیش از 170 کشور (به روز رسانی هفتگی!)، ما به بازاریابان و سئوکاران با اطمینان خاطر ارائه می کنیم که:

 • آنها تصویری دقیق از نحوه جستجوی مخاطبان خود می بینند.
 • تحقیقات آنها در حال گرفتن جدیدترین آخرین روندهای تقاضای جستجو است.
 • آنها به راحتی می توانند اصطلاحات جدید و پرطرفدار را شناسایی کنند.

همانطور که بازار در حال تکامل است، مهم است که با یک مجموعه داده تحقیقاتی کار کنید که آن را پیگیری کرده و با یک کلیک آن را در دسترس قرار دهد.

ابزارهای سئوی سازمانی چیست؟

شرکت، پروژه ابزارهای سئو تخصص در یکی جزئی از سئو.

یکی از مواردی که باید در مورد ابزارهای سئو در نظر داشته باشید این است که داده های شما غیرمتمرکز می شوند. از آنجایی که هر ابزار دارای یک عملکرد منحصر به فرد است، برای داشتن یک گزارش منسجم، باید به صورت دستی اطلاعات خود را جمع آوری کنید.

راه حل های طاقچه و نقطه رایگان برای وظایف خاص

بیایید بگوییم شما تیمی ندارید که از یک پلتفرم یا پلتفرم استفاده کنید هزینه پلت فرم سئو متناسب با بودجه شما نیست

خوشبختانه، احتمالاً راه حلی برای شما وجود دارد که به شما در بهبود ترافیک و تبدیل کمک کند! متفاوت از پلتفرم ها، این ها بیشتر هستند ابزارهای خاص یا تخصصی سئو، پسندیدن:

 • ردیاب های رتبه
 • ابزار حسابرسی فنی
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل بک لینک برای پشتیبانی از استراتژی ساخت لینک شما

بهترین ابزارهای سئوی سازمانی

اگر به دنبال یک ابزار سئوی خاص هستید، ما لیستی از بهترین ها را برای انجام وظایف خود گردآوری کرده ایم:

آنها از 99 دلار در ماه شروع می شوند و اگر بودجه سئو ندارید یا تیمی ندارید که بر اساس بینش ها عمل کند، می تواند برای تجارت شما منطقی باشد. نقشه راه سئو.

آیا این صدا شبیه شماست؟ برندهای زیر را متناسب با نیازهای کسب و کار خود در نظر بگیرید:

 • سمروش – شامل بسیاری از ویژگی های مختلف در بازاریابی دیجیتال، از جستجو گرفته تا رسانه های اجتماعی است. این برای بازاریابان دیجیتال با تجربه که می توانند داده ها را به بینش برای خود تبدیل کنند، به خوبی کار می کند.
 • اهرف – آنها که بیشتر به دلیل توانایی خود در تجزیه و تحلیل بک لینک ها شناخته شده اند، طیف وسیعی از ویژگی های دیگر را نیز به پلتفرم خود اضافه کرده اند، از جمله بررسی رتبه، سایر قابلیت های لینک سازی و تجزیه و تحلیل رقابتی.
 • Moz/STAT – این ادغام اخیر ابزاری را فراهم می‌کند که رتبه‌بندی روزانه و محلی STAT و تجزیه و تحلیل SERP را با تخصص SEO محلی Moz و ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی و پیوندها ترکیب می‌کند.
  خواندن توصیه می شود: مقایسه توانایی های ردیابی رتبه بین seoClarity و STAT
 • آزمایشگاه های مرجع – دارای لیست محدودتری از ویژگی ها نسبت به برخی دیگر از ابزارهای طاقچه است و برنامه ها بر اساس تعداد کلمات کلیدی در ماه قیمت گذاری می شوند. این می تواند برای مشاغل کوچکتر یا کسانی که نیازهای سئو محدودی دارند مناسب باشد. اگر می‌خواهید بیشتر در برنامه‌تان گنجانده شود، می‌توانید تا بیش از 5000 کلمه کلیدی را با 450 دلار در ماه مقیاس کنید.
 • قورباغه جیغ – یک ابزار خزیدن و ممیزی وب سایت سئو که می تواند با فیلترهای سفارشی ترکیب شود تا بینش بیشتری ارائه دهد.
 • Deep Crawl – DeepCrawl کمی گران تر از برخی از رقبای خود است، DeepCrawl بیشتر به سایت شما می رود و توصیه هایی را به شما ارائه می دهد تا به شما در اولویت بندی مسائل فنی وب سایت SEO کمک کند.

با این حال، اگر این مسیر را انتخاب می کنید، ملاحظات مهمی وجود دارد که باید رعایت کنید.

در حالی که همه این ابزارها قیمت اولیه کمتری نسبت به پلتفرم‌های فراگیر دارند، مبادله این است که ممکن است برای به دست آوردن دقیقا همان چیزی که می خواهید به چندین ابزار نیاز داشته باشید، و با آن زمان و تلاش بیشتری برای ارائه یک نمای یکپارچه از داده های مورد نظر شما وجود دارد.

اگر بودجه لازم برای سرمایه گذاری در فناوری سئو را ندارید یا تیمی برای استفاده از تمام جنبه های یک راه حل پلتفرم ندارید، می توانید ابزارهای سئوی رایگان مانند کنسول جستجوی گوگل، گوگل آنالیتیکس و برنامه ریز کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

ما جامعه سئوی بیشتری را ارائه می دهیم مجموعه ای از ابزارها و قالب های سئو رایگان برای ساده کردن رویکرد خود به جستجوی ارگانیک.

در اینجا، شما می توانید به ما دسترسی داشته باشید ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی، الگوهای برنامه ریزی محتوا، سازنده طرحواره ما و موارد دیگر!

خواندن توصیه می شود: چندین ابزار سئو را با یک پلتفرم سئو مقایسه کنید

مراحل بعدی برای یافتن بهترین بستر سئو برای کسب و کار شما

خواه فقط از کنسول جستجوی گوگل و ابزارهای دیگر استفاده کرده باشید یا با پلتفرم های سازمانی آشنا باشید، راه حلی برای شما وجود دارد که بتوانید دید جستجوی ارگانیک خود را افزایش دهید.

اگر می‌خواهید واقعاً کسب‌وکار و سئوی خود را با یک پلتفرم جامع و همه‌جانبه مقیاس‌بندی کنید، از آن استفاده کنید الگوی ارزیابی ما برای مقایسه و مقایسه فروشندگان مختلف برای کمک به شما در رسیدن به یک تصمیم آگاهانه.

چک لیست ارزیابی پلت فرم سئوی سازمانی

به عنوان یک یادآوری سریع در اینجا، ما برخی از تمایزات کلیدی بین خود و سایر شرکت‌های برتر نرم‌افزار سئو را بیان کرده‌ایم:

هنگامی که تمام تحقیقات خود را جمع آوری کردید و برای دیدن قدرت تنها پلتفرم سئوی همه کاره ساخته شده برای موفقیت ارگانیک آماده شدید، در یک تور پلتفرم شیرجه بزنید تا ببینید seoClarity چگونه می تواند برای شما کار کند.

پلتفرم را کاوش کنید