Caring.com از سالمندان و مراقبان در انتخاب بهترین محصولات و خدمات مراقبت پشتیبانی می کند. هنگامی که تیم SEO آنها متوجه کاهش نرخ کلیک شد، از Visibility Share برای تصویر واضحی از تغییرات در چشم انداز جستجو استفاده کردند.

چالش: کاهش قابل توجه CTR در طول زمان

Avril Langevine، مدیر SEO در Caring.com، علیرغم حفظ رتبه بندی در سال، متوجه کاهش ترافیک ارگانیک برای شرایط با عملکرد برتر شد.

تیم Caring.com تجزیه و تحلیلی را برای تعیین علت دقیق این کاهش انجام داد. فرضیه آنها این بود که ویژگی های بیشتر و بیشتر SERP و نتایج غنی، نتایج وب ارگانیک را پایین می آورد.

خواندن توصیه می شود: آیا ویژگی‌های SERP نتایج جستجوی شما را تحت تأثیر قرار می‌دهند؟

راه حل: تصویر SERP را با ردیابی رتبه بصری پاک کنید

تیم از seoClarity استفاده کرد اشتراک دید برای اندازه گیری عمق پیکسل SERP و درک سهم واقعی از دید برای کلمات کلیدی، دامنه ها و رقبا.

تجزیه و تحلیل با استفاده از Visibility Share به تیم Caring.com نشان داد که ویژگی People Also Ask SERP بیشتر از یک سال پیش برای کلمات کلیدی برتر ظاهر می شود.

Avril گفت: “ما توانستیم بررسی کنیم و ببینیم که هر زمان که ویژگی People Also Ask در پنج نتیجه برتر ظاهر می شود، CTR ما نسبت به زمانی که در SERP ظاهر نمی شود کاهش می یابد.”

این فرضیه بین کاهش عملکرد سالانه و افزایش ویژگی‌های Google SERP که در نتایج جستجو ظاهر می‌شوند را تأیید کرد.

آوریل گفت: “منطقی بود که ما شاهد کاهش در CTR خود بودیم زیرا فرصتی برای حضور در اولین مرحله نداشتیم.”

با آن، تیم SEO در Caring.com استراتژی محتوای خود را تنظیم کرد و تاکتیک‌های اضافی را برای پیاده‌سازی طرح‌واره برای بازیابی دید خود در SERP گنجاند.

Visibility Share تنها ابزار ردیابی رتبه است که به برندها امکان می دهد موقعیت رتبه را به یک رتبه بصری واقعی تبدیل کنند و به سئوکاران یک راه راحت برای موارد زیر می دهد:

  • مشاهده SERP را با عمق پیکسل اندازه گیری کنید
  • قابلیت مشاهده واقعی کلمات کلیدی را درک کنید
  • مقایسه های رقابتی نامحدود انجام دهید
  • اولویت بندی کارها بر اساس اولین فرصت یا ویژگی جستجو
  • موقعیت واقعی SERP را بشناسید

خواندن توصیه می شود: تصویر جستجوی کامل: ارزش رانندگی با اشتراک دید

نتایج: گزارش عمق پیکسل برای پشتیبانی از استراتژی سئو

“با استفاده از seoClarity’s اشتراک دیدAvril گفت، ما متوجه شدیم که ویژگی های Google در طول زمان چقدر در SERP ها دیده می شود.

Visibility Share به تیم SEO کمک کرد تا درک کنند که میزان دید آنها در مقایسه با سایر ویژگی های جستجو و همچنین در برابر رقیب اصلی آنها چگونه است.

این جزئیات به تیم SEO اجازه داد تا دید دقیقی را به سهامداران اجرایی خود نشان دهند. زمینه اضافی در مورد کاهش CTR باعث ایجاد یک برنامه عملیاتی برای استراتژی سئو آنها در حرکت به جلو شد.

این معیار و داده‌های ارائه‌شده در seoClarity به ما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به جمع‌آوری داده‌ها از منابع متفاوت، داستان آخرین منظره را به راحتی بازگو کنیم.

نتیجه گیری: درک عملکرد با رتبه واقعی ویژوال

قبل از Visibility Share، Caring.com یک راه ساده برای نشان دادن آنچه در SERP اتفاق می‌افتد را به ذینفعان نداشت. اکنون، آنها از معیارهای دید برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و اقدام بر روی بهبود ترافیک ارگانیک استفاده می کنند.

Avril گفت: “به طور کلی، Visibility Share به ما کمک می کند تا ببینیم که رفتار گوگل در مقابل رفتار رقیب چه چیزی را هدایت می کند تا بتوانیم از واکنش زانویی در استراتژی خود جلوگیری کنیم.”

Visibility Share تنها ابزار ردیابی رتبه است که به برندها اجازه می دهد رتبه رتبه را به یک رتبه بصری واقعی تبدیل کنند. امروز یک نسخه نمایشی را با ما برنامه ریزی کنید تا داده های رتبه بندی خود را زنده کنید و ببینید چگونه به صورت بصری در SERP ظاهر می شود.

برنامه نمایشی را برنامه ریزی کنید